خانواده شهداء اسوه صبر هستند

خانواده های شهدا،ایثارگران و جانبازان بزرگترین سرمایه های معنوی انقلاب و ملت بزرگ ایران بوده و نماد واقعی ایثار و اسوه صبر در جامعه هستند.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان زنجان مرتضی مکاریان گفت: خدمت به خانواده های شهداء تحقق فرهنگ ایثار و شهادت است و این فرهنگ باید به عنوان میراثی ارزشمند و گران سنگ در ذهن وقلب ملت ایران باقی بماند.

مدیر کل بهزیستی استان زنجان در دیدار از خانواده شهیدی که دارای سه فرزند معلول هستند افزود: هرگونه ورود به عرصه دفاع مقدس به معنای ورود به عالم قدسی است که جز با ذکر نام ائمه  نمی توان به آن واردشد.

وی دیدار از خانواده های شهدا را ادای دین برشمرد و اظهار داشت: شهدا دینی بزرگ گردن ما دارند و رسیدگی ،خدمت رسانی ،دلجویی و سپاسگزاری از آن ها وظیفه همگانی است.

این مقام مسئول که درآستانه هفته بسیج در منزل شهید سلطانخواه حضور داشت از جایگاه پدر و مادران شهیدی که با وجود افتخار داشتن فرزند شهید به فرزندان معلول خود نیز رسیدگی می کنندتجلیل کرد..

 وی رسیدگی به معلولین را از اهم وظایف بهزیستی برشمرد و اذعان داشت خانواده های شهدای دارای فرزند معلول چشم و چراغ بهزیستی و اسوه صبر و ایثارند

گفتنی است برنامه بازدید از خانواده های شهدای دارای معلول بصورت هفتگی اجرا می شود.
کد خبر:219
منتشرشده در: خبر

پیوند ها

leader 1

president

mci

behzisti

irna

samed

ostandari

espancer

1480

آمار بازدید کنندگان

1470402
بازدید امروز :
بازدید این ماه :
بازدید کل :
1738
36887
1470402

اوقات شرعی

  • آدرس: زنجان، خیابان امام، خیابان پانزده خرداد، اداره کل بهزیستی
  • شماره تماس:02433553804
  • شماره فکس:02433553804
  • آدرس ایمیل : info@zanjanbehzisti.ir