مهدهای کودک استان ارزیابی می شوند

شرایط فیزیکی و تجهیزات موجود،بهداشت و ایمنی،تغذیه ،رعایت قوانین و مقررات و نیروی انسانی کارآزموده و دوره دیده مهمترین شاخص هایی هستند که در مهدهای کودک تحت نظارت  بهزیستی ارزیابی می شود.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان زنجان سلمان حسینی با اعلام این خبر گفت:ارزیابی و بازرسی از مهدهای کودک از 25 آبانماه سالجاری توسط تیم ارزشیاب در سراسر استان آغاز گردیده است.

معاون امور اجتماعی بهزیستی استان زنجان افزود: رتبه بندی مهدهای کودک شهری و سطح بندی مهدهای کودک روستایی از اهدافی است که این طرح دنبال می کند.

وی با اشاره به اجرای سالانه این طرح اظهار داشت: مهدهای کودک روستایی به رتبه های  یک تا چهار و مهدهای کودک شهری نیز بر اساس کیفیت ارائه خدمات به یک تا سه ستاره رتبه بندی می شوند.

این مقام مسئول رتبه بندی را عامل ارتقاء کیفی خدمات مهدهای کودک بر شمرد و خاطر نشان کرد :مهدهای کودک بر شخصیت کودکان تأثیر می گذارد و مربیان آموزش دیده ،کارآمد و متخصص در زمینه تربیت کودک می توانند به بهترین شکل کودکان را تربیت کنند.

وی به ثمر نشستن کودک و تربیت این نهال ترد و شکننده را بسیار مهم عنوان نمود و تصریح کرد: بهزیستی تلاش می نماید کیفیت کلیه مهدهای کودک تحت نظارت خود را افزایش دهد.

گفتنی است در حال حاضر 186 مهد کودک شهری و روستایی در سطح استان در حال فعالیت هستند که توسط تیم ارزیاب شامل روانشناسان و پرستاران و کارشناسان اجتماعی به مدت یکماه ارزیابی خواهند شد.
کد خبر:216
منتشرشده در: خبر

پیوند ها

leader 1

president

mci

behzisti

irna

samed

ostandari

espancer

1480

آمار بازدید کنندگان

1470419
بازدید امروز :
بازدید این ماه :
بازدید کل :
1755
36904
1470419

اوقات شرعی

  • آدرس: زنجان، خیابان امام، خیابان پانزده خرداد، اداره کل بهزیستی
  • شماره تماس:02433553804
  • شماره فکس:02433553804
  • آدرس ایمیل : info@zanjanbehzisti.ir