Loading...

خیرین آتیه فرزندان بهزیستی را تأمین کنند

  • شما اینجا هستید:  
  • خانه

خیرین آتیه فرزندان بهزیستی را تأمین کنند

خیرین زنجانی می توانند با شرکت در طرح بیمه کودکان آسمانی آتیه فرزندان تحت پوشش بهزیستی را تأمین کنند و در تأمین آینده ای بهتر برای آنها سهیم گردند.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان زنجان توران کاظمی گفت: در راستای تحقق برنامه های کلان دولت مبنی بر گسترش عدالت اجتماعی و ایجاد رفاه برای قشر نیازمند جامعه و استفاده از توان افراد نیکوکار تفاهم نامه ای با بیمه نوین منعقد گردیده است.

کارشناس مشارکت های مردمی بهزیستی استان زنجان حمایت از جامعه هدف و رسیدگی به امور مددجویان و ایتام و فرزندان خانواده های تحت پوشش را از مهمترین اهداف این تفاهم نامه بر شمرد.

وی با اشاره به جذب خیرین و افراد نیکوکار در قالب طرح بیمه کودکان آسمانی اظهار داشت: کلیه فرزندان تحت پوشش بهزیستی اعم از فرزندان بی سرپرست و بد سرپرست ،فرزندان زنان سرپرست خانوار ، فرزندان و خانواده های ضایعه نخاعی و....از جمله افرادی هستند که تحت پوشش این طرح قرار گرفتند.

کاظمی ابراز داشت:فرد خیر با بیمه نمودن کودک مورد نظر خود به مدت حداقل 5سال و حداکثر 30سال شرایط تغییر وضعیت زندگی و ایجاد رفاه برای فرد را فراهم می کند.

وی خاطر نشان کرد در تمام مدتی که فرد خیر با حساب بیمه و به نام کودک پول واریز می نماید. فرد حق برداشت را ندارد وپس از اتمام زمان تعیین شده مبالغ جمع شده به حساب کودک واریز می گردد.

وی تصریح نمود: کودک بعد از رسیدن به سن بلوغ می تواند با نظارت بهزیستی این پول را صرف ایجاد اشتغال ،ازدواج و ادامه تحصیل نماید.

گفتنی است در حال حاضر 150 کودک توسط خیرین زنجانی بیمه گردیده اند و کلیه همشهریان نیک اندیش زنجانی می توانند با پرداخت 120هزار ریال در ماه در اجر معنوی این طرح و ساخت فردایی بهتر برای کودکان سهیم باشند.