Loading...

انتصاب مدیر کل بهزیستی استان زنجان

  • شما اینجا هستید:  
  • خانه

انتصاب مدیر کل بهزیستی استان زنجان

    طی حکمی از سوی رئیس سازمان بهزیستی کشور ،مرتضی مکاریان به سمت مدیر کل بهزیستی استان زنجان منصوب گردید.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان زنجان همایون هاشمی در این حکم بر خدمات بیشتر به نیازمندان و اقشار آسیب پذیر جامعه و تلاش در جهت بسط عدالت اجتماعی که از راهبردهای اساسی دولت تدبیر و امید است تأکید نموده است.

وی لزوم خدمت رسانی جامع و کامل به توانخواهان و اولویت بندی مشکلات مددجویان و ضرورت هدایت برنامه های بهزیستی را از اولویت های این سازمان بر شمرده و افزود انتظار می رود با عنایات ربانی و با دقت نظر،نیازسنجی و به کارگیری ظرفیت های مختلف سازمانی بهینه سازی خدمات گسترده توانبخشی و  اجتماعی و ارتقاء مشارکت اجتماعی در برنامه های پیشگیری و تمرکز ویژه برنامه ها بر معضلات اجتماعی شایع استان فائق آیید.

رئیس سازمان بهزیستی کشور مشارکت فعال و آگاهانه پرسنل را در جهت تصمیم گیری بر اساس همیاری مهم ارزیابی نمود و خاطر نشان کرد فراهم آوردن بستر لازم در جهت بهبود عملکرد کارکنان می تواند گره گشای بسیاری از مشکلات باشد.

گفتنی است طی مراسمی با حضور دکتر بدخشان قائم مقام رئیس سازمان در توانمند سازی ومشارکت های مردمی از خدمات عباسعلی خلدی مدیر پیشین بهزیستی تقدیر بعمل آمد و مرتضی مکاریان  به عنوان مدیرکل بهزیستی استان زنجان معارفه گردید وییش از این عهده دار مدیرکلی استان البرز بوده است.