Loading...

جمهوری اسلامی نیازمند کارگزارانی باتقواست

جمهوری اسلامی نیازمند کارگزارانی باتقواست


مدیر کل بهزیستی استان زنجان با اشاره به اینکه منابع انسانی هر سازمان ارزشمندترین دارایی آن سازمان محسوب می شود ، افزود : نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره نیازمند کارمندان و کارگزارانی است که با تقوا و همت خود شاخص های فعالیت و ارائه خدمات به مردم را افزایش می دهند .

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان زنجان ،محمد محمدی در مراسمی که  به مناسبت هفته دولت  و روز کارمند برگزار گردید، با تبریک هفته دولت و روز کارمند  اظهار نمود : انتخاب کارمندان نمونه بر اساس کسب نمرات برتر شاخص های نظارتی ؛ حسن ارتباط با کارکنان؛ حسن شهرت ؛ رعایت شعائر اسلامی ؛  رعایت قوانین و مقررات اداری؛ تکریم ارباب رجوع و اخلاق اداری بوده است.

وی هفته دولت را یادآور فداکاری های فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب اسلامی و احیاء کننده روزهای خدمتگزاری شهیدان بزرگ رجایی و باهنر عنوان نمود و افزود :  بهره گیری از تفکرات عموم، استفاده از ایده های نو همکاران ، پیشنهادات و اتاق فکر از مهمترین شاخص هایی است که می تواند موجب پایه گذاری مدیریت مشارکتی گردد .

مدیر کل بهزیستی استان زنجان کارکنان بهزیستی استان زنجان را متخصصان علوم انسانی و علوم اجتماعی در استان برشمرد و خاطر نشان کرد: در حال حاضر 415 نفر کارمند در بهزیستی استان زنجان مشغول به کار می باشند که با دردها و آلام آنها و گاه ناتوانی ها و کمبودها سر کار دارند و تلاش می کنند زندگی مددجویان را بهبود بخشند .

در پایان از2 کارمند بازنشسته ، 43 کارمند نمونه ، 1 نفر آزاده ،3  پزشک و 17 نفر سادات بهزیستی استان زنجان  تقدیر به عمل آمد .

آخرین ویرایش در جمعه, 08 شهریور 1398 ساعت 23:50