Loading...

پیام تبریک مدیر کل بهزیستی استان زنجان به مناسبت روزجهانی افراد دارای معلولیت

  • شما اینجا هستید:  
  • خانه
  • مطالب سایت
  • خبر
  • پیام تبریک مدیر کل بهزیستی استان زنجان به مناسبت روزجهانی افراد دارای معلولیت

پیام تبریک مدیر کل بهزیستی استان زنجان به مناسبت روزجهانی افراد دارای معلولیت

مدیر کل بهزیستی استان زنجان به مناسبت روزجهانی افراد دارای معلولیت پیام تبریک صادر کرد.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 

12 آذر مصادف با سوم دسامبر2018 روز جهانی افراد دارای معلولیت با شعار" توانمند سازی افراد دارای معلولیت و حصول اطمینان از فراگیر سازی و برابری" نامگذاری گردیده است.

این روز متعلق به عزیزانی است که با تلاشی وصف ناپذیر ثابت کرده اند که معلولیت، محدودیت نیست.معلولان به حق مصداق بارز حکمت و رحمت پروردگارند که به حکمت از برخی توان ظاهریشان کاسته شده و به رحمت بر توانمندی های باطنی شان افزون گردیده است و معلولان نیز مانند سایر افراد جامعه زندگی عادی خود را دارند .

روز جهانی معلولان فرصتی مغتنم برای شناخت توانمندی‌ها، افتخارآفرینی‌ها و افق‌های بلندی است که معلولان با درنوردیدن مرزهای اراده و همت، آن‌ها را دست یافتنی نموده‌اند و این قله‌های رفیع موفقیت و توانمندی صرفا" در سایه تحقق برابری فرصت ها برای معلولان در کنار دیگر اقشار جامعه تحقق می یابد و همچنین فرصتی است برای بازبینی در اقدامات انجام شده جهت احیاء حقوق معلولین و اصلاح نوع نگرش عمومی و فرهنگ سازی مناسب به پدیده معلولیت در جامعه.

اینجانب خادم معلولین و محرومین جامعه هدف سازمان بهزیستی استان زنجان بر خود وظیفه می دانم ضمن تبریک و تهنیت به همه معلولان و خانواده های محترم و صبور آنها از زحمات بی شائبه آنان تقدیر وتشکر نمایم. امید است با همت و تلاش مضاعف دستگاههای اجرایی، زمینه و بستر لازم برای اجرایی شدن قوانین مصوب حمایتی در مورد معلولان و استفاده بهینه از خدمات و امکانات رفاهی، فرهنگی، آموزشی، فرصتهای شغلی به عنوان مطالبه به حق جامعه معلولین فراهم گردد.ان شاءالله.

محمد محمدی

مدیر کل بهزیستی استان زنجان