Loading...

بهزیستی شهرستان ابهر از دانش آموزان معلول بازمانده از تحصیل حمایت می کند

بهزیستی شهرستان ابهر از دانش آموزان معلول بازمانده از تحصیل حمایت می کند

رئیس اداره بهزیستی شهرستان ابهر گفت: همزمان با آغاز بازگشایی مدارس و آغاز ماه مهر بهزیستی شهرستان ابهر از  دانش آموزان معلول مستعد و نیازمند بازمانده از تحصیل حمایت می کند

 به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان ابهر شهرام رجبی افزود: طبق سنوات گذشته بهزیستی ابهر همواره به مددجویان و معلولین خود کمک نموده و امسال نیز در طرحی ویژه در قالب  مهر و مهربانی دست به حمایت از دانش آموزان  معلول نیازمند جامعه تحت پوشش خود در قالب اعطای بسته های حمایتی زده است.

وی اظهار نمود: مددکاران بهزیستی شهرستان ابهر در آستانه سال تحصیلی جدید با حمایت و مشارکت خیرین با راه اندازی کمپین مهر و مهربانی در راستای تامین لوازم التحریر و لباس نو دانش آموزان معلول و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست فعالیت گسترده خود را آغاز نموده است.

این مقام مسئول ازتهیه وتوزیع حواله لباس و لوازم التحریرشامل کیف،کفش،پوشاک و ... به ارزش تقریبی 130 میلیون ریال باهدف ایجاد روحیه ،نشاط وهمچنین تشویق فرزندان در بین دانش آموزان جامعه هدف خبرداد .

شهرام رجبی تصریح نمود:همه ساله بهزیستی در مناسبت های مختلف از جمله ضیافت افطاری ، روز جهانی سالمندان ، ناشنوایان و آغاز سال تحصیلی و ...  با همت و حمایت شرکای اجتماعی و خیرین به صورت نقدی و غیر نقدی جامعه هدف و نیازمندان خود را یاری می نماید .  

وی با اشاره به اهمیت تحصیل دانش آموزان معلول خاطر یادآور شد: بهزیستی تلاش می نماید با رفع مشکلات این مهم شرایط ادامه تحصیل آنها را فراهم نماید.

وی گفت: خيرين مي توانند جهت كمك به دانش آموزان بي بضاعت كمك هاي خود را به شماره حساب2345254676 نزد بانك توسعه تعاون شهرستان ابهر واريز نمايند.