خدمات رسانی بنیاد فرزانگان خدابنده به 60 بانوي سالمند

رئیس اداره بهزیستی شهرستان خدابنده با بیان اینکه بنیاد فرزانگان پیشکسوت رسول اکرم ( ص ) با هدف توانمند سازي ،توجه به نیازها و خواسته هاي سالمندان ، ارتقاء و بهبود سطح زندگی سالمندان در شهرستان خدابنده تاسیس گردیده است افزود: در حاضر نزدیک به 60 سالمند زن از خدمات آموزشی ،تفریحی ،پزشکی و.....این بنیاد استفاده می کنند
خدمات رسانی بنیاد فرزانگان خدابنده به 60 بانوي سالمند
به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان خدابنده عصمت نصیري قیداري در مراسم جشن روز مادر و تکریم از مقام شامخ سالمندان با اشاره به نقش کلیدي زن در تمام عرصه ها و مسائل اجتماعی ،گفت:در اسلام حضرت فاطمه زهرا(س)هم الگوي زنان و هم الگوي مردان معرفی شده است که این امر نشان از اهمیت و جایگاه ویژه زنان در اسلام دارد.
وي اظهار نمود: سیاست بهزیستی در بازتوان کردن زنان سرپرست خانوار با ارائه تسهیلات مادي و مشاوره اي است. این مقام مسئول یکی از فعالیتهاي برجسته بهزیستی را حمایت از قشر سالمند عنوان کرد و افزود:جمعیت کشور در حال حرکت به سمت سالمندي است که می توان با مشارکت همه مسئولین و با برنامه ریزي دقیق،از وقوع این بحران در آینده پیشگیري نمود.
وي گفت: بنیاد فرزانگان پیشکسوت حضرت رسول اکرم ( ص ) شهریور ماه سالجاري در مساحت 500 متر مربع زیر بنا افتتاح و شروع به فعالیت نمود.
وي به احداث ساختمان مرکز نگهداري شبانه روزي سالمندان از محل مشارکت خیرین اشاره کرد و افزود:در طرح cbr تعداد 2هزار و 60 سالمند در این شهرستان شناسایی شده است که در تلاش هستیم خدمات بهزیستی را بصورت یکسان به آنها ارائه نمائیم.
وي مشارکت مردم در خدمت رسانی به سالمندان و حضور خیرین در این عرصه را راه گشا دانست.
کد خبر:1541
منتشرشده در: خبر

پیوند ها

leader 1

president

mci

behzisti

irna

samed

ostandari

espancer

1480

آمار بازدید کنندگان

1519477
بازدید امروز :
بازدید این ماه :
بازدید کل :
1276
33491
1519477

اوقات شرعی