Loading...

133 شهروند خدابنده اي از خدمات مشاوره رایگان بهزیستی

133 شهروند خدابنده اي از خدمات مشاوره رایگان بهزیستی

رئیس اداره بهزیستی شهرستان خدابنده گفت : در 9 ماهه سالجاري 133 شهروند خدابنده اي از خدمات مشاوره حضوري بهزیستی شهرستان خدابنده بهره مند شدند.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان خدابنده ، عصمت نصیری قیداری با بیان اینکه بیشترین علل مراجعه کنندگان اختلافات خانوادگی ،مشکلات خلقی ، اضطرابی است اظهار نمود: در راستاي نیاز شهرستان و با هدف آگاهی بخشی و حل مشکلات پیشروي شهروندان و جامعه هدف خرداد ماه سالجاري مرکز مشاوره دولتی شهرستان خدابنده افتتاح شد.
وی با اشاره به اینکه بیش از 80 درصد مراجعه کنندگان به مراکزمشاوره زنان هستندخاطر نشان کرد: اختلالات شخصیتی وروانی،مشکلات فردي و بین فردي،موقعیتی و حقوقی و همچنین مشکلات مربوط به مصرف مواد از دیگر دلایل مراجعه کنندگان به مرکز مشاوره بوده است.
این مقام مسئول گفت: بیشترین مراجعه کنندگان در گروه سنی 20 تا 40 سال و با تحصیلات دیپلم و زیر دیپلم بوده است.
نصیری همچنین در خصوص فعالیت هاي مرکزمشاور گفت : افراد با مراجعه حضوري و با هدف دریافت خدمات مشاوره درمرکزحضور پیدا می کنند و مشاوردر جهت رفع نیازهاي روانشناختی و فوري فرد اقدام و به بهبود سلامت روانی فرد کمک میکند و در صورت نیاز به مراکز درمانی ارجاع داده می شوند.
وي گفت : مرکز مشاوره دولتی مستقر در اداره بهزیستی شهرستان خدابنده به منظورافزایش دانش ، نگرش و همچنین تغییر رفتار همه روزه در ساعات اداري آماده ارائه خدمات مشاوره اي و تخصصی به مراجعه کنندگان می باشد.
آخرین ویرایش در چهارشنبه, 26 ارديبهشت 1397 ساعت 19:54