133 شهروند خدابنده اي از خدمات مشاوره رایگان بهزیستی

رئیس اداره بهزیستی شهرستان خدابنده گفت : در 9 ماهه سالجاري 133 شهروند خدابنده اي از خدمات مشاوره حضوري بهزیستی شهرستان خدابنده بهره مند شدند.
133 شهروند خدابنده اي از خدمات مشاوره رایگان بهزیستی
به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان خدابنده ، عصمت نصیری قیداری با بیان اینکه بیشترین علل مراجعه کنندگان اختلافات خانوادگی ،مشکلات خلقی ، اضطرابی است اظهار نمود: در راستاي نیاز شهرستان و با هدف آگاهی بخشی و حل مشکلات پیشروي شهروندان و جامعه هدف خرداد ماه سالجاري مرکز مشاوره دولتی شهرستان خدابنده افتتاح شد.
وی با اشاره به اینکه بیش از 80 درصد مراجعه کنندگان به مراکزمشاوره زنان هستندخاطر نشان کرد: اختلالات شخصیتی وروانی،مشکلات فردي و بین فردي،موقعیتی و حقوقی و همچنین مشکلات مربوط به مصرف مواد از دیگر دلایل مراجعه کنندگان به مرکز مشاوره بوده است.
این مقام مسئول گفت: بیشترین مراجعه کنندگان در گروه سنی 20 تا 40 سال و با تحصیلات دیپلم و زیر دیپلم بوده است.
نصیری همچنین در خصوص فعالیت هاي مرکزمشاور گفت : افراد با مراجعه حضوري و با هدف دریافت خدمات مشاوره درمرکزحضور پیدا می کنند و مشاوردر جهت رفع نیازهاي روانشناختی و فوري فرد اقدام و به بهبود سلامت روانی فرد کمک میکند و در صورت نیاز به مراکز درمانی ارجاع داده می شوند.
وي گفت : مرکز مشاوره دولتی مستقر در اداره بهزیستی شهرستان خدابنده به منظورافزایش دانش ، نگرش و همچنین تغییر رفتار همه روزه در ساعات اداري آماده ارائه خدمات مشاوره اي و تخصصی به مراجعه کنندگان می باشد.
کد خبر:1528
منتشرشده در: خبر

پیوند ها

leader 1

president

mci

behzisti

irna

samed

ostandari

espancer

1480

آمار بازدید کنندگان

1519473
بازدید امروز :
بازدید این ماه :
بازدید کل :
1272
33487
1519473

اوقات شرعی