ضرورت مناسب سازی معابر عمومی شهرستان خدابنده برای معلولان

  رئیس اداره بهزیستی شهرستان خدابنده با اعلام این خبر گفت: مناسب سازی اماکن و معابر عمومی باید در اولویت دستگاه های دولتی قرار گیرد تا معلولین و سالمندن با مشکل مواجه نشوند.
ضرورت مناسب سازی معابر عمومی شهرستان خدابنده برای معلولان
به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان خدابنده ، عصمت نصیری قیداری گفت: استفاده از تمامی امکانات و فضاهای عمومی و شهری حق تمام شهروندان است و مسئولان ذیربط باید امکان دسترسی به این امکانات را جهت رفاه حال معلولین فراهم کنند.
وی در جلسه شورای مناسب سازی و سالمندان ضمن تاکید بر استفاده حداکثری از ظرفیت ها،توانایی و استعدادهای سالمندان و معلولین ، گفت:امید به زندگی در بین این افراد به نحوی باید افزایش یابد که بدون احساس معلولیت در محافل و فعالیتهای اجتماعی بتوانند حضور پیدا کنند .
نصیری با اشاره به اینکه 5 هزار معلول در سطح شهرستان شناسایی شده است افزود:سد معبر مغازه داران و اماکن عمومی از جمله مشکلاتی است که معلولان بیشترین شکایت را از آن دارند.
وی در این جلسه با بیان اینکه در سال گذشته 1 میلیارد و 310 میلیون ریال در بحث اشتغال معلولین و CBRهزینه گردید یادآور شد: این نهاد حمایتی بعنوان مدافع معلولین و سالمندان موانع و مشکلات پیش روی آنها را رصد می کند.
 وی گفت: معلولین  شهروندان جامعه هستند و باید بتوانند به سادگی در شهر تردد نموده و از فرصت های برابر در اجتماع بهره مند شوند.
کد خبر:1489
منتشرشده در: خبر

پیوند ها

leader 1

president

mci

behzisti

irna

samed

ostandari

espancer

1480

آمار بازدید کنندگان

1581752
بازدید امروز :
بازدید این ماه :
بازدید کل :
343
40373
1581752

اوقات شرعی