طرح نیک، یاوران کوچک نماز در شهرستان خدابنده به اجرا در آمد

رئیس اداره بهزیستی شهرستان خدابنده خبر از برگزاری دوره آموزشی طرح نیک(یاوران کوچک نماز) ویژه مربیان و مدیران مهدهای کودک این شهرستان داد و گفت : مدیران و مربیان مهدهای کودک مسئولیت حساس و خطیری در مسیر تربیت و آموزش کودک بر عهده دارند.  
طرح نیک، یاوران کوچک نماز در شهرستان خدابنده به اجرا در آمد
به گزارش روابط عمومی بهزیستی خدابنده،عصمت نصیری قیداری با بیان اینکه در سطح شهرستان خدابنده هیچ مهد کودکی بدون مجوز فعالیت نمی کند افزود:استفاده از مدرسین مجرب در حوزه آموزش های دینی از راهکارهای مطلوب برای توسعه فرهنگ نماز در جامعه است.
وی به اهمیت برگزاری برنامه های فرهنگی و دینی در کنار سایر آموزش ها برای کودکان اشاره نمود و اظهار کرد:کودکان در سنین پایین ظرفیت خوبی برای تربیت و آموزش صحیح توسط مربیان مهدها بشمار می روند.
نصیری با بیان اینکه این دوره آموزشی مورد استقبال مربیان مهدها ی کودک قرار گرفت ادامه داد:این دوره آموزشی با همکاری ستاد اقامه نماز استان، با هدف آموزش شیوه های نوین و تدریس علوم قرآن و چگونگی انتقال به کودکان برگزار شد.
وی گفت : در حال حاضر 38 مهد کودک در شهرستان خدابنده فعال است و بهزیستی استان زنجان نظارت آنها را برعهده دارد.
گفتنی است: این دوره آموزشی توسط مدرس حوزه علمیه حجت السلام و المسلمین آموزگار به مدت 16 ساعت برای مدیران مهدهای کودک بهزیستی شهرستان خدابنده برگزار شد.
کد خبر:1474
منتشرشده در: خبر

پیوند ها

leader 1

president

mci

behzisti

irna

samed

ostandari

espancer

1480

آمار بازدید کنندگان

1581855
بازدید امروز :
بازدید این ماه :
بازدید کل :
446
40476
1581855

اوقات شرعی