Loading...

اختصاص نزدیک به 700میلیون ریال به اشتغال معلولین ایجرودی

  • شما اینجا هستید:  
  • خانه
  • مطالب سایت
  • خبر
  • اختصاص نزدیک به 700میلیون ریال به اشتغال معلولین ایجرودی

اختصاص نزدیک به 700میلیون ریال به اشتغال معلولین ایجرودی

رئیس اداره بهزیستی شهرستان ایجرود از اختصاص 657 میلیون ریال برای اشتغال زایی و طرح های C.B.R به معلولان این شهرستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان ایجرود ، زین العابدین مهدیون در سومین جلسه شورای سالمندان و C.B.R که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شدگفت : معیشت ، توانمند سازی ، سلامت جسمی و روانی سالمندان از اهمیت زیادی برخوردار بوده که باید مورد توجه جدی قرار گیرد.
وی از شناسایی 760 معلول در این شهرستان و اعطای 11 مورد سرمایه کار بلاعوض به معلولین خبر داد و افزود : اشتغال و آموزش مددجویان بعنوان دو مقوله مهم و اساسی بوده که از سوی مدیران و دستگاه های دولتی باید به این مهم پرداخته شود.
این مقام مسئول تصریح نمود: باید محیطهای شهری و روستایی به شکلی مناسب سازی شود تا کلیه امکانات دردسترس معلولین و سالمندان قرار گیرد.
وی گفت: ایجاد صندوق C.B.R برای 44 روستا در دو بخش حلب و مرکزی شهرستان و با تخصیص 657 میلیون ریال از محل اعتبارات توانبخشی مبتنی بر جامعه و هزینه آن برای 56 نفر، از اقدامات اساسی توسط بهزیستی ایجرود صورت گرفته است.
گفتنی است : در این جلسه فرماندار شهرستان ایجرود از 6 کارمند معلول و همچنین 5 نفر از برگزیدگان مسابقه عکاسی سالمند و شور حسینی تقدیر نمودند.