از ابتدای سالجاری : بیش از 222 مورد پرونده در مرکز مداخله در بحرانهای اجتماعی بهزیستی زنجان تشکیل شده است

مدیر بهزیستی شهرستان زنجان با اشاره به فعالیت اورژانس اجتماعی و ارایه خدماتی چون پذیرش،خدمات تخصصی ،ترخیص و پیگیری پس از ترخیص مددجویان گفت :از ابتدای سالجاری تعداد 222پرونده در مرکز مداخله در بحران تشکیل گردیده است که خدماتی چون مددکاری ،روانشناسی ،تربیتی ،حقوقی به مراجعین ارائه داده است
از ابتدای سالجاری :  بیش از 222 مورد پرونده در مرکز مداخله در بحرانهای اجتماعی  بهزیستی زنجان تشکیل شده است
به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان زنجان ، رزاق منافی گفت: بهزیستی بعنوان متولی سلامت اجتماعی در توانمند سازی افراد در معرض آسیب دیده اجتماعی و بازگشت آنان به زندگی سالم نقش موثری دارد .
وی افزود: طلاق به عنوان مهم ترین مولفه اصلی در زمینه آسیبهای اجتماعی است که باید در راستای کاهش این مهم و زدودن آن از جامعه اقدامات اساسی صورت گیرد.
منافی فعالیت مرکز مداخله در بحرانهای اجتماعی به ‌منظور کاهش طلاق و افزایش آگاهی زوجین در رابطه با نحوه برخورد صحیح با فرزندان، کاهش عوارض، پیامد و آسیب‌های ناشی از طلاق را مهم ارزیابی نمود و خاطر نشان کرد : شناسایی و کمک به حل مسائل خانوادگی، همچنین حفظ تعادل عاطفی و روانی از مهم‌ترین وظایف مرکز مداخله در بحرانهای اجتماعی و فردی بهزیستی محسوب می‌شود.
وی تصریح نمود: کودک آزاری، همسر آزاری، زنان آسیب دیده اجتماعی، دختران فراری یا در معرض آسیب، اقدام به خودکشی، کودکان کار، حل اختلافات خانوادگی و مشاوره های فردی از مهمترین فعالیت های مرکز اورژانس اجتماعی است.
وی تصریح کرد: خودروهای خدمات سیار مرکز اورژانس اجتماعی و خط تلفن ۱۲۳ بصورت شبانه روزی آماده دریافت تماس های عموم مردم در زمینه مداخله در بحران های اجتماعی و فردی است.
وی گفت : در حال حاضر2 خودرو خدمات سیار در شهرستان زنجان آماده ارائه خدمات ومداخله در بحران و کمک به افراد آسیب دیده اجتماعی است.
کد خبر:1468
منتشرشده در: خبر

پیوند ها

leader 1

president

mci

behzisti

irna

samed

ostandari

espancer

1480

آمار بازدید کنندگان

1581757
بازدید امروز :
بازدید این ماه :
بازدید کل :
348
40378
1581757

اوقات شرعی